• اتوبان نواب به سمت جنوب، لاین کندرو، بعد از پل شهرداری، پلاک 270

درباره پلنت پلاس

با مجموعه پلنت پلاس بیشتر آشنا شوید…

بیش از ۶ سال نوآوری در طراحی و اجرا، کیفیت تجهیزات، رضایت مشتـریان، تلاش در راستای قطع وابستگی صنایع مرتبط به سایر کشورها، اشتغال‌زایی و افزایش تولید ثروت، همواره در دستور کار مجموعه پلنت پلاس قرار داشته است.

در طول مدت کوتاهی توانسته ایم با مجموعه ای از نیرو های تعلیم دیده و متخصص با شرکت ها و ارگان های بزرگ دولتی و خصوصی همراه شویم و بیش از ۱۰۰ پروژه بزرگ و کوچک موفق را با استاندارد های جهانی اجرا و ارائه کنیم.

حالا با افتخار به عنوان برترین برند اجرایی در زمینه مشاوره طراحی اجرای انواع( پالوداریوم، دیوار خزه ای، دیوار سبز، تنگ گیاهی، آکواریوم اب شیرین، آکواریوم اب شور، آکواریوم گیاهی و تراریوم )پر قدرت و با انگیزه تر از همیشه مشغول خدمت به ایران عزیز هستیم…

در ادامه جهت سهولت انتخاب و دسترسی مخاطبان و علاقه‌مندان به نمونه ها و ثبت سفارش، دفتر و نمایشگاه در دست اجرا و احداث می باشد که تا اواخر شهریور ماه سال ۱۴۰۱ آماده پذیرایی از عزیزان خواهد بود.

از طرف اقای محمد علیپور مدیر و مشاور مجموعه و تمامی همکاران برای شما آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون داریم و امیدواریم در زیبا سازی پروژه های آتی شما، افتخار همکاری داشته باشیم…

30
+

خاک مرغوب

2345

گیاهان باکیفیت

347

کارمندان زبده

85

ضمانت محصول

اعضای تیم ما

علی حسینی

علی حسینی

فرزاد رئیسی

فرزاد رئیسی

سمیرا هاشمی

سمیرا هاشمی

امیر حسن ابادی

امیر حسن ابادی