• اتوبان نواب به سمت جنوب، لاین کندرو، بعد از پل شهرداری، پلاک 270

دکوراسیون داخلی

انتخاب و چیدمان مناسب وسایل در کنارهم به منظور بهبود فضای داخلی به معنای دکوراسیون داخلی است. برای رسیدن به بهترین چیدمان در طراحی، لازم است که در کنار داشتن سلیقه، با نکات و علم مربوط به این کار آشنایی کامل داشت. بنابراین بهترین راه این است که اجرای دکوراسیون داخلی منزل یا محل کار خود را به یک تیم حرفه ای بسپارید تا بهترین نتیجه به دست آید. تیم پلنت پلاس با تجربه چندین ساله در کنار شماست تا با طراحی دکوراسیون داخلی به صورت اصولی به شما کمک کند.

دکوراسیون داخلی | اجرای دکوراسیون داخلی | طراحی دکوراسیون داخلی | پلنت پلاس

اهمیت دکوراسیون داخلی

انجام درست این کار برای قسمت های مختلف یک ساختمان می تواند نتایج بسیار مفیدی داشته باشد.
در منازل با متراژ پایین با یک طراحی حرفه ای می توان نهایت استفاده را از فضا برد و حتی متراژ منزل بالاتر از آنچه که هست نشان داد.
محیط های اداری مانند شرکت ها با استفاده از دکوراسیون اصولی می توانند علاوه بر جذب بیشتر ارباب رجوع، با ایجاد احساس راحتی و امنیت، بازده کار کارمندان را نیز افزایش دهند.
در فروشگاه ها داشتن دکور مناسب می تواند مشتری بیشتری را جذب نماید و مورد توجه قرار بگیرد.
در سایر مناطق عمومی مانند بیمارستان ها، محیط های شهری و … با ایجاد یک فضای مناسب می توان امنیت، کاهش استرس و روحیه مثبت را در شهروندان ایجاد نمود.

اجرای دکوراسیون داخلی

در اجرای دکوراسیون داخلی سبک های مختلفی وجود دارد. گروه اجرایی علاوه بر داشتن اطلاعات کافی در مورد هر سبک، باید سلیقه مشتری را در نظر بگیرد و با توجه به علم و تجربه خود، بهترین نتیجه را تحویل دهد.

انواع سبک در دکوراسیون

اولین سبکی که این روزها در معرض توجه قرار دارد، سبک مدرن است. در این سبک از اشیا در نهایت سادگی استفاده می شود تا ظاهر شیک و ساده ای ایجاد شود. در این سبک از رنگ های ملایم استفاده می کنند و تنوع رنگی به حداقل می رسد و به سمت رنگ های خنثی می رود.
دومین سبک در دکوراسیون داخلی ، سبک کلاسیک است که در همه دوره ها دارای طرفدارن زیادی است. رنگ طلایی معمولا بیشترین استفاده ها را دارد. در این سبک بیشتر از مبلمان و وسایل چوبی و کار شده استفاده می کنند. این سبک ظاهری اشرافی ایجاد می کند.
سبک مینیمال یک سبک بسیار ساده با استفاده از نور زیاد است که هیچ زرق و برقی در آن وجود ندارد.
سبک مدیترانه ای یادآور نور خورشید و دریا است. در این سبک از رنگ های شاد بیشتر استفاده می شود. در این سبک از گیاهان استفاده بیشتری می شود و ایجاد دیوار سبز در این فضا می تواند تاثیرگذار باشد.

دکوراسیون داخلی | اجرای دکوراسیون داخلی | طراحی دکوراسیون داخلی | پلنت پلاس

طراحی دکوراسیون داخلی

یکی از خدماتی که مجموعه پلنت پلاس ارائه می دهد، طراحی دکوراسیون داخلی با توجه به محیط و فضای در دسترس شما است تا ضمن بهترین استفاده از فضای در دسترس، محیطی زیبا برای استراحت و کار شما فراهم آید.
در این مجموعه تمامی افراد از علم و تجربه کافی برخوردار هستند و با بروز ترین روش ها بهترین نتیجه را در اختیارتان قرار می دهند.